Movies
Ratings
327
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5