Series
Ratings
37
SKY CastleRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5