Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Crazy First LoveRated ★ 3.0
The Sweet Sex and LoveRated ★ 0.5- House With A Nice ViewRated ★ 1.5
- NineteenRated ★ 0.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
A Day for an AffairRated ★ 2.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
Home Alone 4Rated ★ 3.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5- Silver KnifeRated ★ 0.5
The First Amendment of KoreaRated ★ 1.0
Inside MenRated ★ 5.0
Campus S CoupleRated ★ 1.0
The Mafia, The SalesmanRated ★ 1.0