Series
Ratings
32
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 1.5
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0