Series
Ratings
110
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
- Wonderful LifeRated ★ 3.0
- Little WomenRated ★ 4.5
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 5.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 5.0- BossRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0