Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 1.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 1.5
DuneRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 2.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0