Titles you rated
Run OnRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Queen For Seven DaysRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5