Series
Ratings
403- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.0
- 레카Rated ★ 4.5
- Jang Gil SanRated ★ 3.0
- 14years old, YeongsimRated ★ 4.5
- Soul EaterRated ★ 3.5
- Soul HunterRated ★ 5.0
ClaymoreRated ★ 4.5- 탱구와 울라숑Rated ★ 3.5
- Inspector GadgetRated ★ 4.0
- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5- Hwarang Fighter MaruRated ★ 3.5
- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.5
Sailor Moon Sailor StarsRated ★ 4.5
RugratsRated ★ 3.5- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.5
- Bomberman B-Daman Bakugaiden VictoryRated ★ 4.0
- 꼬비꼬비 3기Rated ★ 4.5
- 꼬비꼬비 2기Rated ★ 4.5
- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 4.0