Movies
Ratings
350
American SniperRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
FocusRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5
The Two PopesRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 3.0