Titles you rated
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Ragnarok Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0