Movies
Ratings
252
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.0