Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0