Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 4.5
AssemblyRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
All InRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 1.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0