Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0