Series
Ratings
14 The ProducersRated ★ 5.0 The ProducersRated ★ 5.0
 Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0 Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
 Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5 Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0 Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
 Game of ThronesRated ★ 5.0 Game of ThronesRated ★ 5.0
 My Love From Another StarRated ★ 2.5 My Love From Another StarRated ★ 2.5
 Reply 1988Rated ★ 3.5 Reply 1988Rated ★ 3.5
 Game of ThronesRated ★ 5.0 Game of ThronesRated ★ 5.0
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 5.0 SherlockRated ★ 5.0
 Master's SunRated ★ 3.5 Master's SunRated ★ 3.5
 SignalRated ★ 5.0 SignalRated ★ 5.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0