Movies
Ratings
11
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5