Series
Ratings
33
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
GoedamRated ★ 1.0
KingdomRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Black SummerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0