Series
Ratings
45- Kuk HeeRated ★ 3.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5- DamoRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 2.5
1% of AnythingRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0