Titles you rated
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.0
All or Nothing: ArsenalRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0