Movies
Ratings
588
No Other ChoiceRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
Really LoveRated ★ 5.0
The IntruderRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 3.0
The FallRated ★ 5.0
Death WishRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0- HeroRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5