Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Flash PointRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0