Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0