Series
Ratings
23- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
HellsingRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
How to Keep a MummyRated ★ 5.0- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 5.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 3.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0