Titles you rated
- 떡의 나라Rated ★ 4.0
The Recruit Season 2Rated ★ 2.0
The Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Queen of VillainsRated ★ 4.0
House of NinjasRated ★ 3.0
GriseldaRated ★ 2.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0- Top Boy Season 3Rated ★ 3.5
Top BoyRated ★ 4.0
Top BoyRated ★ 3.5
Top Boy: Summerhouse Season 2Rated ★ 3.5
Top Boy: Summerhouse Season 1Rated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 2.5