Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
CompanionRated ★ 3.5