Series
Ratings
373
Chainsaw ManRated ★ 3.5- 무쇠소년단Rated ★ 4.0
- 무쇠소녀단Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Dark LegacyRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
Reacher Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0