Titles you rated
Black PantherRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5