Titles you rated
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.5
JaneRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0