Titles you rated
- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Street Girls FighterRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5