Series
Ratings
60- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
FollowersRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
JugglersRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 0.5