Titles you rated
Medical Top TeamRated ★ 1.5
My FamilyRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5