Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
PsychokinesisRated ★ 2.0
CocoRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 2.5
ManholeRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5