Series
Ratings
72
Running ManRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 2.5- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- Magical DoReMiRated ★ 2.0
My FamilyRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
I Believe in LoveRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0