Movies
Ratings
151
Spirited AwayRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
SPF-18Rated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5