Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
RememberRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 1.0
BigRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5