Series
Ratings
112- Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
SupergirlRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 5.0
DC's Legends of TomorrowRated ★ 5.0
DC's Legends of TomorrowRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 4.0
Mr. BogusRated ★ 2.5- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 0.5