Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 2.0