Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5