Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0