Series
Ratings
43
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.0