Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5