Movies
Ratings
183
La La LandRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 2.0
HerRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5