Titles you rated
Doctor WhoRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0