Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.5- This Guy is the Biggest Mistake in My LifeRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0