Series
Ratings
29
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5