Titles you rated
Blue JasmineRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.5
A Story of YonosukeRated ★ 3.5- The Furthest End AwaitsRated ★ 3.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
20th Century WomenRated ★ 4.0
BeginnersRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0