Titles you rated
Rain or ShineRated ★ 3.0
Born to be a FlowerRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
3%Rated ★ 3.5
Gangsta.Rated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 2.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.0- Our Love Has Always Been 10 Centimeters Apart.Rated ★ 3.0
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 2.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 3.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.0
Prison SchoolRated ★ 1.5
Angels of DeathRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5