Titles you rated
TakenRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 1.5- GokusenRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0