Series
Ratings
18
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0