Titles you rated
Princess HoursRated ★ 0.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 1.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0